Mi-am luat concediu de odihnă pentru a mă relaxa puțin. Lucrez într-o fabrică ce produce interioare pentru mașini, iar vara nu-i deloc plăcut, fiind foarte cald. Pe lângă căldura insuportabilă mă omoară statul în picioare 8h, încălțat în bocanci. Anul acesta nu o să merg în vacanță pentru că nuciteste tot

Formula succesului e foarte simplă la prima vedere :  Seriozitate + Profesionalism = Succes. Seriozitatea nu e greu de dobândit. Nu minți, nu promiți ce nu poți face, nu ai nimic de ascuns. Profesionalismul e foarte greu de dobândit. Trebuie să te zbați ca peștele pe uscat, să nu staiciteste tot

Pentru că nu pot să stau departe de scris, pentru că vreau să am un loc al meu în care să pot spune ce am de zis. Mai scriu din când în când și pe un site de știri din Timișoara însă recunosc că nu prea mă atrage ideea. Peciteste tot