Marile corporații pe la care mai slugăresc unii, și-au dat seama că românii n-ar trebui să mănânce ce mănâncă germanii.
Pentru germani mâncarea trebuie să fie mai bună, pentru români mâncarea trebuie să fie mai proastă.
Asta e, ce să facem, resurse avem, minte nu. Și dacă nu avem minte, alții se folosesc de resursele noastre.
